Atari

Hry pro MULTIJOY

Hardwareové i softwareové podrobnosti o interface Multijoy naleznete zde.

Červi

(Multijoy8)
První prototypová hra Červi až pro 8 hráčů, která byla představena na jaře na Atariádě 98 v Prostějově a objevila se i na CODECOPY 98 v Prievidze. Byla publikována v magazínu Flop (Flop41 strana B).

Hra Červi Hra Červi

Multris

(Multijoy4)
Druhá hra Multris až pro 4 hráče, která byla představena na jaře na Atariádě 2001 v Prostějově. Byla publikována v magazínu Flop (Flop44 strana B).

Hra Multris Hra Multris

Shot'em all (SEAL)

(Multijoy16)
Hra Shot'em all (SEAL) až pro 16 hráčů je první hrou, podporující plné možnosti interface MultiJoy - tedy maximální počet 16 současně soupeřících hráčů. Byla představena na jaře 2003 na demopárty ForeverQ v Trenčíně v kategorii "Wild compo", kde získala 2.místo. Poslední revidovanou verzi 2 najdete v magazínu Flop (Flop49 strana B).

Hra SEAL Hra SEAL

Červi 2

(Multijoy16)
Červi 2 může hrát současně až 16 hráčů. Narozdíl od prvních Červů z roku 1998 se v Červech 2 červíci posunují/prodlužují a hra obsahuje spoustu dalších rozšíření a změn. Prototyp této hry byl předveden na jaře 2005 na demopárty ForeverHex v Trenčíně, poslední revidovanou verzi 2 najdete v magazínu Flop (Flop49 strana B).

Hra Červi 2 Hra Červi 2

Astro4 Road

(Multijoy4)
Tuto skvělou hru pro 2 až 4 hráče vytvořil Fandal v roce 2006. Dokončenou verzi jsme si poprvé zahráli na Atariádě v květnu 2006 a vy si ji můžete zahrát též - najdete ji v magazínu Flop (Flop49 strana B).

Hra Astro4 Road Hra Astro4 Road

Mashed Turtles

(Multijoy8)
Jedná se o hru s převáděním želviček přes rušnou silnici, kterou si může zahrát současně 2 až 8 hráčů. Kód hry naprogramoval v roce 2011 Fandal a na nádherném grafickém ztvárnění se vyřádil PG. Hru najdete v magazínu Flop (Flop54 strana B).

Hra Mashed Turtles Hra Mashed Turtles

Další hry pro MultiJoy můžete najít...

Jestli něco pro Multijoy sami vytvoříte, budu moc rád, když mi o tom dáte vědět. Případně uvítám vaše svolení k publikování vaší hry v magazínu Flop.


Vyrobil Radek Štěrba, © RASTER